İkinci El İş Makinaları’nın Showroom’u, İstanbul Sancaktepe’de açıldı.

komatsu

2300 m2 alan üzerine kurulu olan Platinum Used Showroom 30 iş makinası ve 30 forklift sergileme kapasitesine sahip. Marubeni Dağıtım ve Servis yetkili servisleri tarafından 101 nokta kontrolü ile detaylı ekspertiz yapılan ve tüm kontrolleri başarı ile geçen Platinum Used sertifikalı ikinci el forklift, dozer, yükleyici veya ekskavatörler Temsa İş Makinası güvencesiyle Platinum Used Showroom’da satışa sunuluyor.

Platinum Used markası altında hizmet sunan Marubeni Dağıtım ve Servis, ikinci el iş makinalarının tüm bakım, onarım ve kontrolleri, çalışmaya başladıkları ilk günden itibaren Marubeni Dağıtım ve Servis Yetkili Servisleri tarafından yapılıyor. Uzman ekipler tarafından detaylı ekspertiz yapıldıktan sonra tüm kontrolleri başarı ile geçen makinalar ise Platinum Used sertifikası almaya hak kazanıyor.Bundan sonra müşteriler ikinci el satışın yeni adresi olarak tanımlanan Platinum Used Showroom İstanbul Sancaktepe’de sertifikalı iş makinalarını inceleme fırsatı yakalayacak.

Marubeni Dağıtım ve Servis, Platinum Used sertifikası almaya hak kazanan makineleri için ayrıca uzatılmış garanti imkanı da sunuyor. Uzatılmış garanti; motor, şanzıman, diferansiyeller, hidrolik pompalar, yürüyüş hidromotorları, cer ve kule şanzımanı gibi ana komponentleri kapsıyor. Platinum Used makinelerinin uzatılmış garanti koşullarının geçerli olabilmesi için ise tüm periyodik bakım ve kontrollerinin Marubeni Dağıtım ve Servis Yetkili Servisleri tarafından yapılması gerekiyor. Ayrıca satışı yapılan makinanın tüm bakım, onarım ve geçmiş kullanıma ait bilgileri de yine Platinum Used sertifikası ile birlikte müşterilerine iletiliyor.